English English German German Polish Polish

O nas

O Nas

Powstaliśmy w lipcu 2021 poprzez połączenie terra Holding Gmbh powstałej w 1978 roku z siedzibą w Buchholz in der Nordheide oraz Mini Heavy Transport powstałej w 2007 roku z siedzibą w Kaszewach Dwornych.

Nasze główne biuro mieści się w Niepołomicach, które dzielimy z firmą Convoy Logistic Platform (filia terra Holding Gmbh), z której wywodzi się część naszej załogi. Te dwa przedsiębiorstwa specjalizujące się do tej pory w transporcie na własnych kołach, postanowiły wraz z Miniheavy – firmą mieszącą się nieopodal Kutna, zbudować nową markę zajmującą się transportem High & Heavy w całej Unii Europejskiej i nie tylko.

Przewozimy autobusy elektryczne, podwozia autobusów, pojazdy ciężarowe (ciągniki siodłowe oraz podwozia), pojazdy dostawcze oraz maszyny rolnicze.

Misja Firmy

Ochrona klimatu i środowiska staje się jednym z najważniejszych zagadnień współczesnej gospodarki. Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu do korzystania z pojazdów elektrycznych, w tym autobusów których używa coraz większa liczba miast. Powstaliśmy ponieważ dla naszych obecnych i przyszłych klientów chcemy zapewnić transport tej kategorii pojazdów do miejsc docelowych. W tym się specjalizujemy.

Certyfikat ISO

× Zapytaj o transport / Ask for transport